Ювелірна виставка в Одесі – Ювелірний Салон. Зима 2019 – ДЮФ “Едем”
Поделиться:

Грудень не втомлюється нас радувати виставками. А кожна виставка – це справжнє диво, якого так не вистачає перед Новорічними святами!

Всім-всім рекомендується відвідати воістину дорогоцінну виставку “Ювелірний салон”, яка буде проходити з 12 по 15 грудня в стінах одеського Морвокзалу (Приморська, 6).

Ця міжнародна виставка познайомить Вас з новими яскравими компаніями, нестандартними колекціями. А так же, Ви знову зможете насолодитися роботами улюблених Вами заводів-виробників, зарубіжних брендів і українських ювелірних будинків, знаменитих майстрів-ювелірів.

Спеціально до свят, не тільки ціни, а й новорічні знижки – безпосередньо від виробників!

Що ж підготувала ця виставка?

1.Огромний асортимент для найвимогливіших цінителів прекрасного!

2.Презентація фантазійних колекцій, спеціально створених для зимової експозиції та новинки сезону “2018/2019”.

3.Ювелірние розпродажі.

4. А також – незмінні акції, елегантна біжутерія, вироби «Hand-made», наявність ОБМІНУ, консультації та поради від кращих ювелірів і геммологов, безкоштовний ремонт та чищення прикрас.

Це неймовірно популярне і значуща подія не тільки в світському, але і в діловому світі України. У нинішніх умовах, як ніколи, важливо дізнатися про актуальні сьогодні «золотих інвестиціях», оцінити весь спектр послуг, познайомитися з новими компаніями, знайти вигідні партнерські пропозиції і, просто підняти собі і близьким настрій покупкою нових, яскравих прикрас, які обіцяють стати дуже вигідними вкладеннями.

Не пропустіть можливість взяти участь в розіграші ювелірної прикраси Кільце з білого золота з SWAROVSKI Zirconia “Сельвія”, КД4176 / 1SW, що проводиться партнером Дніпропетровські ювелірної фабрики “Едем” мережею магазинів Eurogold.

 

Детальніше на сайті організатора: expo-odessa.com

X
{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}