Купити Онлайн Придбати вироби фабрики "Едем" в мережі ювелірних магазинів Eurogold

Грамоти та дипломи

Робота під час карантину

Шановні покупці!

З введенням карантину  інтернет-магазин «Eurogold.ua» продовжує працювати в онлайн-режимі! Але обробка замовлень, відвантаження та доставка товарів буде відбуватися з затримкою.

Деталі з приводу наявності товару, ціни, термінів відправки і доставки замовлень уточнюйте у наших менеджерів.

Доставка замовлень здійснюється по всій Україні Новою поштою.

Однак, наші роздрібні магазини припинять свою роботу на період карантину.
Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Ми працюємо для Вас!

Дніпропетровська ювелірна фабрика Едем

Дніпропетровська компанія “Едем” спеціалізується на виробництві ювелірних прикрас. Фірма працює на ринку з 1995 року. За цей час вона встигла зарекомендувати себе з найкращого боку. Ювелірний завод здійснює виробництво виробів дивовижної краси. Головна відмінність дизайну прикрас полягає в тому, що в центрі більшості композицій знаходиться самоцвіт, який укладено в благородний дорогоцінний метал.

Ми виробляємо ювелірні прикраси більше 12 років

Цінителі прекрасного більше десяти років мають можливість купувати якісні золоті прикраси і задовольнятися їх красою і надійністю. З 2007 року компанія “Едем” приймає участь у всіх міжнародних виставках. При цьому багато ювелірні вироби були переможцями в основних номінаціях. У компанії “Едем” працюють енергійні, креативні працівники, які знають і люблять свою справу. Завдяки цьому кожен сезон покупці можуть задовольнятися оригінальними, сучасними золотими прикрасами. Робота фірми ґрунтується на традиціях кращих майстрів, творчої філософії, а також на сучасному підході до ювелірного бізнесу. Праця ювелірів – це вдосконалення знань, щоденне творчість і прояв майстерності ювелірної справи. Компанія “Едем” прагне догодити всім клієнтам без винятку. Широкий вибір ювелірних виробів дає можливість покупцям підбирати найбільш підходящі прикраси.

Ювелірні прикраси від фабрики Едем

Як вже зазначалося вище, компанія “Едем” здійснює виробництво всіляких прикрас. Вони відрізняються не тільки за стилем оформлення, але і за вартістю. Завдяки різним лінійок покупці можуть підбирати найбільш підходящі прикраси. Отже, на сьогоднішній день завод ювелірних виробів “Едем” здійснює виробництво трьох лінійок ювелірних виробів:

  • Класичні золоті вироби.
  • Едем Diamond;
  • Gem Stone;

Лінійка “Едем Diamond” включає в себе прикраси, які доповнені діамантами. У неї входять оригінальні сережки, кільця, підвіски та інші прикраси. При необхідності покупці можуть придбати гармонійний комплект, який буде складатися з двох або трьох прикрас. “Gem Stone” – це лінія виробів з дорогоцінними каменями. Мабуть, в ній пропонуються найбільш вишукані, елегантні та незвичайні вироби. Віддавши перевагу прикрасі з цієї лінійки, покупець може бути впевнений в їх унікальності. Над створенням дизайну, обробкою виробів трудяться найкращі фахівці. Якість огранювання, сполучуваність каменів з дорогоцінним металом є бездоганною. Ювелірний завод “Едем” використовує для створення виробів найрізноманітніші природні дорогоцінні камені. Різноманіття їх відтінків, квітів, відмінність видів огранки і форм. Золоті вироби найбільш затребувані. Незважаючи на саму доступну вартість, вони дуже оригінальні. У більшості випадків такі прикраси доповнюються білими циркону, які яскраво грають на світлі. Перед тим, як надійти в продаж, всі прикраси проходять потрійну оцінку товарного контролю ВТК. Тому клієнти нашої компанії завжди можуть бути впевнені у високій якості виробів із золота. Це офіційний сайт дніпропетровської ювелірної фабрики Едем, тут можна ознайомитись з каталогом наших ювелірних прикрас, а так само зробити замовлення щоб купити ювелірні вироби в Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі, Львові або будь-якому іншому місті України.

X
{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}